Unit Fizik

   
  Norhidayah Binti Abd. Kadir
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
DG 44

norhidayah.kadir@kmkph.matrik.edu.my
09-4677103 samb : 201

 

Kelulusan :
BSDP (K)-Fizik UPM 2009

 

 
Oswadi Bin Othman
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
DG52

oswadi.othman@kmkph.matrik.edu.my
09-4677103 samb : 201

 

Kelulusan :
Ijazah Sarjana Muda Fizik Gunaan, Usm (2003), Ikhtisas Pendidikan Maktab Batu Rakit (2004)

  Mohd Ariff bin Ab. Ghani
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
DG 48

ariff.ghani@kmkph.matrik.edu.my
09-4677103 samb : 201

 

Kelulusan :


      

Nor Razinah binti Abd Razak
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
DG 48

razinah.razak@kmkph.matrik.edu.my
09-4677103 samb : 201

Kelulusan :
B.Eng (Hons) in Civil Engineering UTM 2002, KPLI Maktab Perguruan Kota Bharu, 2005

 

Maria binti Yusuf
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
DG 48

09-4677103 samb : 201

Kelulusan :


 
 Ishak bin Osman  Rosli 
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan

 

DG 41
ishak.osman@kmkph.matrik.edu.my
09-4677103 samb : 201

Kelulusan :
BEng Hons (University of Sheffield, 2015), PGCE (University of Nottingham, 2016)

 

Najian binti Lokman
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
DG 41

najians@kmkph.matrik.edu.my
09-4677103 samb : 201

Kelulusan :
BEng Mechanical Engineering (Uni of Sheffield,2016) , PGCE (Uni of Nottingham,2017)


Allya Atiqah binti Khirul Kahar
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
DG 41
atiqah.kahar@kmkph.matrik.edu.my

09-4677103 samb : 201

Kelulusan :
BSc Physics (University of Surrey, 2015), DPLI Fizik (IPG Darulaman, 2017)

 

Leave a Reply