Unit Kimia

   
 

Faezah Irnawati Binti Mohamad
Ketua Unit Kimia
DG44

faezah.zakei@kmkph.matrik.edu.my
09-4677103 Samb : 201

     Kelulusan :     

Ijazah Sarjana Muda (Kepujian) Sains Dengan Pendidikan(Kimia), USM, 2007 

 

 
Mohd Zukiman Bin Ismail
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
DG 48

zukiman.ismail@kmkph.matrik.edu.my
09-4677103 samb : 201

Kelulusan :
B.Eng Hons. (Chemical Engineering), USM, 2002

  Fajrani Subaihah Binti Juhari
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
DG 48

fajrani.juhari@kmkph.matrik.edu.my
09-4677103 samb : 201

Kelulusan :
B.Sc (Biokimia) Universiti Malaya 2004


    
Tah Mei Sze
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
DG 44

mei.sze@kmkph.matrik.edu.my
09-4677103 samb : 201

Kelulusan :

  Nur Afiqah Binti Rosali
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
DG 41

afiqah.rosali@kmkph.matrik.edu.my
09-4677103 samb : 201

Kelulusan :
BSc Hons Chemistry (University of Birmingham, 2012), PGCE (University of Nottingham, 2013)


 
Nuurlina Sakinah Binti Mohd Tahir
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
DG 41
sakinah.tahir@kmkph.matrik.edu.my
09-4677103 samb : 201

Kelulusan :
BSc Hons Chemistry (Uni of Birmingham, 2015) PGCE (ST Mary’s University, 2016)

  Nur Bazilah Binti Thalib
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
DG 41

bazilah@kmkph.matrik.edu.my
09-4677103 samb : 201

Kelulusan :
Bachelor of Science (hons) Chemistry, University of Leeds, 2013. DPLI IPG Kampus Darulaman, 2015

     
     

Leave a Reply