Unit Matematik

Wan Nur Fathiah Binti Wan Jasni
Ketua Unit Matematik
DG 44

fathiah.jasni@kmkph.matrik.edu.my
09-4677103 samb : 201

Kelulusan :
BSc Mathematics with Honors, University of Surrey, UK.


KJM
Wan Nashariza Bt Wan Abdullah
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
DG 54 (KUP)

nashariza.abdullah@kmkph.matrik.edu.my
09-4677103 samb : 201

Kelulusan :
Bacelor Sains (Kepujian) Upm 1995

Halimatun Saadiah bt. Mohd Nor
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
DG 52

halimatun.nor@kmkph.matrik.edu.my
09-4677103 samb : 201

Kelulusan :
Sarjana Matematik, UPSI 2006

KU
Suhana Binti Mohd Saed
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
DG 48 (KUP)

suhana.saed@kmkph.matrik.edu.my
09-4677103 samb : 201

Kelulusan :
Bacelor Sains Dengan Pendidikan (Kepujian) – Matematik, UPM 2004

Rohani Binti Mamat
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
DG 48 

rohani.mamat@kmkph.matrik.edu.my
09-4677103 samb : 201

Kelulusan :
Sarjana Muda Pendidikan (Matematik) Dengan Kepujian, UPSI, 2004

  
Emelia Hana binti Shaharudin
Pegawai Perkhidmatan Pendidikan
DG 41

emelia.hana@kmkph.matrik.edu.my
09-4677103 samb : 201

Kelulusan :

  • BSc Mathematics University College London (UCL) 2017
  • Diploma Pendidikan Pascasiswazah Pendidikan Universiti Malaya 2018

Leave a Reply